Aguaje 100 g - RAW

Výpredaj
Aguaje 100 g - RAW

Je tradične užívaná Indiánkami v Peru pre zosilnenie  vlasov, nechtov  a pokožky. Vyvažuje hormóny v ženskom tele a prispieva k tvarovaniu prirodzených  kriviek. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C.

 

Balení 100 g.

€7,45 / ks
Skladom

Dobré pre:

- zdravé nechty, vlasy a pokožku

- pomáha vyrovnávať prirodzenú hladinu hormónov v tele

- podpora produkcie estrogénu v ženskom tele

- má priaznivý vplyv na zmiernenie migrény a menštruačných bolestí

- podporuje tvarovanie prirodzených "ženských kriviek" (vhodné pri diéte)

- používané indiánkami k podpore otehotnenia i pri tehotenstve

- indiáni aguajou vykrmujú malé deti pre podporu zosilnenia kostí a rast svalovObsahuje:vysoké množstvo vitamínov A (retinol), C a E, bielkoviny, karbohydráty, vápnik, vlákninu, fosfor, železo, tiamín, riboflavín, niacín

 

Aguaje je známa ako „posvätný strom života“ alebo tiež ženské ovocie krásy. Obľúbená a vážená rastlina i plod u tradičních kmeňov Peru. Je tradične užívaná Indiánkami kmeňa Shipibo pre podporu tvarovania ladných ženských kriviek a k podpore ženskej krásy. Pôsobí blahodárne na rast vlasov a nechtov a zvyšuje kvalitu pokožky. Používajú ju tiež tehotné indiánky, pri kojení a následne nimi kŕmia i narodené deti, pre zosilnenie a správny vývoj kostí. Celkovo podporuje rovnováhu hormónov v ženskom tele.

 

Ak sa o Aguaje chcete dozvedieť ešte viac, ďalšie informácie nájdete tu.

 

Použitie: 1 čajová lyžička (cca 4g) denne. Možné pridať do smoothie, čerstvých štiav, cereálií, kaši či len rozmiešať vo vode a vypiť.

 

Nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 659 Kcal / 2 757 KJ; Tuky 54 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 15 g; Sacharidy 32 g, z toho cukry 2 g; Bielkoviny 9,8 g; soľ 0,2 g.

 

Obsah balenia: 100% mletý sušený plod Aguaje (bot. Mauritia Flexuosa)

 

Upozornenie:Nie je náhradou pestrej stravy. Užívanie v dobe tehotenstva a kojenia konzultujte so svojím lekárom. Nie je určený deťom do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. 

Meno značky: PlanetFriendly
Kategória: Aguaje